Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Kağıt Para GörmekRüyada Para KaybetmekRüyada para kaybetmek, sıkıntıya ve maddi kayıplara delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yapacağı büyük harcamalara ve bu harcamalardan hiçbir şekilde kar edemeyeceğine ve maddi çöküşler yaşayacağına delalet eder. Gelecekte zorlu günlerin beklediğine ve parasal yönden yaşanacak maddi sıkıntıların kapıda beklediğine delalet eder. Rüya sahibinin kısa sürede çok fazla maddi kayıplar yaşayacağına ve bu durumdan dolayı canını çok sıkacağına ve psikolojik sorunlar yaşayacağını şeklinde yorumlanır. Görülecek sıkıntıların giderilmesi için eş ve dostlardan borç isteme durumuna düşüleceğine ancak her kapıdan eli boş dönüleceğine alamet eder. Yaşanılan bu üzücü olay sonrasında rüya sahibinin çok iyi düşünme ve karar verme aşaması yaşayacağına alamettir.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybettiğini görmek, mesleki yaşamda alınacak bir takım yanlış kararlara işaret eder. Alınan bu yersiz kararlar sonucunda yaşanacak manevi ve maddi sıkıntıların kısa bir dönem devam edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı bu sıkıntıların pek fazla sürmeyeceği ve kısa bir zaman dilimi sonrasında eski imkanlarına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kâğıt para kaybetmek, atılacak olan büyük adımlara yorumlanır. Rüyayı gören kişinin belli bir duraklama dönemi sonrasında, mesleki hayatında ciddi kayıplar yaşayacağına alamet eder. İş hayatında yaşanacak parasal sıkıntılara ve dönüşü olmayan kayıplara yorumlanır. Sıkıntılı günlerin gitmesi için rüya sahibinin bir takım değişik işler de uğraşacağına ancak bulunduğu her meslekte sorun yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sabırsızlığına ve düşünmeden hareket ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bozuk para kaybetmek, maddi imkanlardan, imkansızlığa düşüneceğine, ancak bu olay sonrasında çeşitli tedbirlerin alınacağına ve akıllı adımlar atılacağına alamet eder. Rüya sahibi kişinin belli bir zaman içerisinde parasal kayıplar yaşayacağına ancak bu durumunu düzeltip eski yaşantısına döneceğine alamettir.Rüyada Para Kaybetmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

0 Yorum Yapılmış "Rüyada Para Kaybetmek"#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Rüyada Para Görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014